Naše reklamní panely

Podívejte se na naše panely
Máme čtyři reklamní panely umístěné na zajímavých místech. Hlavní autobusové nádraží, Václavské náměstí čí nákupní centrum. Určitě si vyberete.

Panel na Zvonařce

Skvěle umístěný panel přímo na nástupištích brněnského autobusového nádraží. Tisíce lidí denně tudy prochází, čeká na autobusy anebo projíždí. Panel stojí tak, že na něj jde vidět téměř s libovolného bodu nádraží. Směrem k panelu je navíc natočena většina laviček. Jedná se o jedinečnou možnost k umístění vaší reklamy.
95000
Minimální počet lidí denně

Panel na Plotní

Plnobarevná obrazovka, která vysílá 24 hodin denně, je umístěna na jednom z hlavních dopravních tahů v Brně. Velmi často se zde tvoří kolony. Navíc tato ulice představuje jednu z možností, jak se pěšky dostat na autobusové nádraží Zvonařka, kudy denně prochází mnoho lidí.

Rozměry: 5,6 x 3,5
Rozlišení: 512x320
70000
Minimální počet lidí denně

Panel v Bystrci – Hobby Market

Plnobarevná obrazovka je umístěna v obchodním centru. Nachází se poblíž Hobby marketu, zahradnictví a supermarketu. Denně tudy prochází spousty lidí se zájem o nakupování.

Rozměry: 5,8 x 2,4
Rozlišení: 512 x 192
45000
Minimální počet lidí denně

Panel na Václavském náměstí

Plnobarevná obrazovka na nejslavnějším náměstí v Praze. Může být lepší místo pro zobrazení vaši reklamy?

Rozměry: 9,5 x 1,2
Rozlišení: 640 x 64
105000
Minimální počet lidí denně

Naše další panely

Kromě Brna a Prahy nabízíme reklamní panely i v dalších městech. Jako je například Hradec Králové, Chrudim či Pardubice.Praha, Vodičkova ulice

Plnobarevná obrazovka v centru Prahy. Je umístěna na jednom z nejvíce frekventovaných míst v Praze a to s ohledem na procházející chodce a na osoby čekající na MHD. Místo je velmi frekventované a velmi efektivní pro vaši reklamní kampaň.

Rozměry: 2,44 x 1,71
Rozlišení: 320x224 Provoz: 24 hodin 7 dní v týdnu Sledovanost: cca 3200 lidí za hodinu

Hradec Králové

Výborná a velká obrazovka na náměstí 28. října v Hradci Králové v místě obchodního domu TESCO a Paláce ATRIUM. Jedná se o obchodní střed města. V místě se nachází banky, finanční úřad. Toto místo je pro Vaši reklamní kampaň ideální.

Rozměry: 6 x 3,2
Rozlišení: 720 x 384 Provoz: 24 hodin 7 dní v týdnu Sledovanost: cca 1250 lidí za hodinu

Chrudim

Kvalitní a velká obrazovka na v pardubickém kraji. Obrazovka je umístěna na hlavním silničním tahu, u kruhového objezdu, kde se setkávají cesty z Pardubic, Vysokého Mýta a z Vysočiny. Veliká LED obrazovka je v bezprostřední supermarketu, autosalonu a benzínové stanice! Jde tedy o velmi vhodné místo pro vaši reklamu.

Rozměry: 7 x 2
Rozlišení: 500 x 200 Provoz: 16 hodin, 7 dní v týdnu Sledovanost: cca 1050 lidí za hodinu

Pardubice, Lídl

Kvalitní plnobarevná obrazovka v obytné zóně Pardubic, hned vedle nákupního střediska. Což je výborná pozice. Nachází se na hlavním silničním tahu. LED je umístěna přímo na obchodním domě LIDL v blízkosti vysokoškolských kolejí. Výhodou umístění je velká průjezdnost automobilů a MHD. Doba provozu je 6 - 22 hodin denně.

Rozměry: 5,5 x 2,5
Rozlišení: 512 x 320 Provoz: 16 hodin, 7 dní v týdnu Sledovanost: cca 980 lidí za hodinu

Líbí se vám nabídka? Nebojte se nezávazně ozvat

A my vám pak obratem pošleme cenovou nabídku.

Vaše jméno

Název společnosti (pokud existuje)

Váš email (vyžadováno)

O který panel byste měli zájem?
Brno, Zvonařka - ulice PlotníBrno, Zvonařka - přímo na nádražíBrno, Bystrc - centrumPraha, Václavské náměstíPraha, Vodičkova uliceHradec KrálovéChrudimPardubiceVšechny

Jak často chcete váš spot vysílat?

Jak dlouho?

Vaše zpráva